O mnie

 Wiem, że blogów o takiej tematyce jest od groma i praktycznie, żaden się nie wyróżnia(choć są takie perełki jak mojewypieki.com) lecz mam taką nadzieje, że ten będzie inny, że będą tu zaglądać ludzie, którzy to docenią i się na nim nie zawiodą. 
 Oczywiście na blogu będą przepisy dla mniej zaawansowanych i dla tych bardziej, ale będą także posty tematyczne, pomocnicze, a także wpisy dotyczące Waszych dań. 


 Jeśli chodzi o mnie to zacznę, za miesiąc drugi rok Technikum Gastronomicznego i jeśli chcielibyście mogłabym opisać Wam czego tam się uczę, jakie potrawy wykonujemy na danym etapie uczenia, jak taka szkoła funkcjonuje itp. Mogłabym także robić potrawy takie jak robię w szkole.


  Jak teraz dobrze wiecie, gotowanie i pieczenie jest nieodłączną częścią życia. Może niektórzy powiedzą co ona wie, dopiero co zaczęła naukę w zawodzie i będzie się tu nam wymądrzać- ale nie taki jest mój cel tworzenia tego bloga. Chcę się uczyć, doskonalić i wzrastać wraz z tym blogiem.


  Moją inspiracją do pieczenia ciast i ciasteczek, gdy byłam jeszcze małym dzieckiem, była moja ciocia, która uczyła mnie podstaw, to dzięki niej zaczęłam się tym bardziej interesować i wierzyć, że to mnie wyróżnia, bo która przeciętna 9-latka, zamiast piec plastikowe babeczki w piekarniku na baterie, piecze prawdziwe ciasta z ogromną radością i  z zaszczepioną w niej pasją?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za twój komentarz! To bardzo wiele dla mnie znaczy. :)