niedziela, 30 marca 2014

Wakacje, podróże i wspaniała pogoda!

 Dzisiejsza wspaniała pogoda nasuwa same przemiłe wspomnienia nadchodzącego lata! Wiem, wiem jeszcze nie zaczął się kwiecień, a ja już tu myślę o wakacjach, ale będą święta, później matury i czas szybciutko zleci. Już nie mogę się doczekać nic nie robienia całe dnie, tylko odpoczynek, wyjścia na basen, czy spędzania czasu z przyjaciółmi, oj będzie świetnie!

Na prawdę zazdroszczę wszystkim ludziom, którzy mają takie szczęście, że mogą podróżować po całym świecie. To jest najlepsze uczucie, zobaczyć inne od naszych, odległe miejsca, poznać inne kultury, wylegiwać się na plaży, przy ciepłym, błękitnym morzu, czy zwiedzać starożytne budowle. Zwiedzić te wszystkie sławne miasta jak LA, NY lub London. Zauważyłyście pewnie, że wybrałam tylko anglojęzyczne miasta, a to dlatego, że kultura amerykańska, czy Wielkiej Brytanii jest mi bardzo bliska i bardzo się nią interesuje. Uwielbiam ten język, prawie wszystkie gwiazdy hollywoodu i youtuberów!


To tylko moje duże marzenia, które pewnie w cale się nie spełnią, lecz życie bez marzeń nie miałoby sensu, nie mielibyśmy celu do którego chcemy dążyć, byłoby one szare i bez sensu. 

________________________________________
Przepraszam za to, że w piątek nie było postu, lecz niestety miało miejsce, niemiłe i smutne zdarzenie prywatne. Za tydzień post będzie już normalnie w Piątek! Do usłyszenia, mam nadzieje w tak samo słoneczny i ciepły dzień. :)

2 komentarze:

 1. Oj i ja zazdroszczę ludziom, chociaż też troszkę zwiedzam jak tylko zaoszczędze. W tym roku moim marzeniem jest zobaczyć wyspę es trenc mam nadzieję że się uda ;))

  Zapraszam do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj trzymam za twoją podróż kciuki, bo widoki z wyspy są nieziemskie. :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za twój komentarz! To bardzo wiele dla mnie znaczy. :)